بهترین محصولات داهوا از دید خریداران

کرمان داهوا > مقالات  > اخبار  > بهترین محصولات داهوا از دید خریداران
داهوا

بهترین محصولات داهوا از دید خریداران

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شرکت داهوا این بار هم درخشید. این شرکت که از پیشگامان صنعت نظارت تصویری می باشد، از یک سو با ارائه محصولات با قابلیت های هوش مصنوعی  و از سوی دیگر با ابداع و توسعه تکنولوژی HDCVI  توانست به خوبی نظر مخاطبین را به خود جلب کند. طبق نظرسنجی انجام شده توسط A&S پنج محصول داهوا به عنوان بهترین های نظارت تصویری توسط خریداران انتخاب شدند. در ادامه به بررسی این محصولات که بهترین محصولات داهوا از دید خریداران خواهند بود می پردازیم:

.

بهترین محصولات داهوا از دید خریداران

بهترین محصولات داهوا از دید خریداران شامل سه محصول از دوربین های تحت شبکه و دو محصول از دستگاه های DVR و NVR  است. در میان این محصولات برنده، چهار مورد از محصولات هوش مصنوعی داهوا هستند، و محصول دیگر از دسته HDCVI می آید. داهوا یک بار دیگر خود را به عنوان پیشتاز در عرصه تکنولوژی سیستم های نظارت تصویری، اثبات کرد.

بهترین محصولات داهوا

هر ساله بر اساس نظر خریداران محصولات نظارت تصویری، بهترین ها انتخاب می شوند. طبق نظر سنجی انجام شده در سال ۲۰۱۸ بهترین محصولات داهوا از دید خریداران عبارت اند از:

  1. دوربین دو مگاپیکسل استارلایت داهوا مدل IPC-HFW8242E-Z4FD-IRA-LED
  2. دوربین تحت شبکه استارلایت و ۴k داهوا که ۴۰ برابر زوم دارد با مد: DH-SD8A840WA-HNF
  3. دوربین دو مگاپیکسل HDCVI داهوا با قابلیت بازدارندگی فعال، مدل: HAC-ME2241C-W
  4. دستگاه NVR هشت هارد با قابلیت هوش مصنوعی مدل: DHI-IVSS7008-1T
  5. دستگاه DVR شانزده کاناله ۴k داهوا مدل: XVR8216A-4KL-I

یقینا شناختن بهترین محصولات داهوا از دید خریداران خالی از لطف نیست.در ادامه به بررسی هر یک از این دستگاه ها می پردازیم:

.

دوربین تحت شبکه داهوا مدل IPC-HFW8242E-Z4FD-IRA-LED

این دوربین دو مگاپیکسلی با قابلیت شناسایی چهره (face recognition) با بهره گیری از یک چیپست بسیار قوی توانسته است در سریع ترین زمان ممکن چهره ها را تشخیص داده و با استفاده از فناوری “یادگیری عمیق”، میتواند در سریع ترین زمان و بیشترین کارایی، به شناسایی چهره افراد بپردازد. همچنین با تجزیه و تحلیل مشخصات چهره، به صورت مداوم پایگاه داده چهره های شناسایی شده را بروز می کند. این دوربین مجهز به تکنلوژی استارلایت است که در کمترین نور ممکنه، میتواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

.

دوربین تحت شبکه PTZ  داهوا مدل DH-SD8A840WA-HNF

این مدل اولین دوربین PTZ سری هوش مصنوعی داهوا است که از پیشرفته ترین فن آوری های هوش مصنوعی پشتیبانی می کند.در این دوربین با الگوریتم های یادگیری عمیق، افراد و وسایل نقلیه قابل شناسایی و ردگیری هستند. این دوربین تحت شبکه داهوا با ارائه ویژگی هایی مانند تشخیص چهره، metaData ، محافظت از محیط، توانسته بعنوان یکی از کارامد ترین دوربین ها برای مناطق  عمومی و فضاهای روباز عمل کند و بهترین کارایی را در کنترل ترافیک داشته باشد.

.

دوربین ۲ مگاپیکسل HDCVI داهوا مدل HAC-ME2241C-W

این دوربین دارای سنسور PIR  است و با استفاده از لنز فیلم برداری و  مادون قرمز (به طور همزمان) به تشخیص دقیق حرکت افراد می پردازد. همچنین این دوربین دارای قابلیت بازدارندگی فعال است به این معنی که به افراد متجاوز با یک آژیر هشدار داده می شود. این دوربین گزینه مناسبی برای محافظت از نفوذ در مکان هایی مانند حیاط، دفاتر، انبار ها، فروشگاه ها و … است.

.

دستگاه DVR شانزده کانال داهوا مدل XVR8216A-4KL-I

این دستگاه شانزده کاناله با تلفیق فناوری های هوشمند تشخیص چهره، جستجو های فوق العاده قدرت مند وبا سرعت بسیار بالا توانسته است جزء بهترین های دوربین مداربسته داهوا باشد. از این دستگاه میتوان در صنایع کوچک و خرده فروشی، تا بانک ها استفاده کرد. همچنین این دستگاه از امضای HDCVI داهوا بهره برده این یک تکنولوژی جدید در محصولات داهوا است که در گفتار های بعدی به بررسی آن می پردازیم. همه ی قابلیت های فوق العاده ای که تا اینجا راجع به دستگاه ۸۲۱۶ گفتیم، در کنار وضوح ضبط عالی ۴K می باشد. ضبطی با این وضوح با کواکسیال کاری فوق العاده است که داهوا از پس آن برامده

.

دستگاه NVR هشت هارد داهوا مدل DHI-IVSS7008-1T

این دستگاه بعنوان یک ستاره از محصولات سری “deepsence” داهوا است که با بهره گیری از GPU بسیار قوی توانسته از تکنولوژی های شناسایی چهره داهوا به شیوه متفاوتی استفادئه کرده و یک چهره را برای مدت زمان کوتاهی بعنوان یک هدف  شناسایی کرده و در تصاویر دنبال کند. در این دستگاه جستجو ویدئویی بسیار پیشرفته تر از قبل است و آلارم های با تاخیر بسیار کمتر و دقت بیشتری داریم.

.

داهوا بعنوان پیشتاز در عرصه فناوری سیستم های نظارت تصویری با هدف امن تر کردن جهان توانسته در این فناوری پیشرفت های بسزایی داشته باشد. اما این پیشرفت ها به همینجا ختم نخواهد شد. با مگاصنعت، نماینده انحصاری داهوا در کرمان همراه باشید تا به بررسی بیشتر تکنولوژی داهوا بپردازیم. همچنین میتوانید لیست قیمت محصولات داهوا را دانلود فرمایید. مگا صنعت دست همه همکاران محترم دوربین مداربسته در زاهدان و سیستان و بلوچستان را به گرمی می فشارد و از ایشان دعوت به همکاری هرچه بیشتر می نماید

صادق روحانی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ثبت سفارش
close slider