تکنولوژی HDCVI 5 چیست

کرمان داهوا > سایر  > تکنولوژی HDCVI 5 چیست

تکنولوژی HDCVI 5 چیست

در اخبار جدید شرکت داهوا با رونمایی HDCVI 5 مواجه می شویم. اما HDCVI5 چیست؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

شرکت داهوا در اکتبر ۲۰۱۸ تکنولوژی HDCVI 5  را معرفی کرد.این شرکت HDCVI 5 را انقلابی در وضوح، هوش مصنوعی و امنیتِ سیستم های حفاظت تصویری معرفی کرده است. داهوا این تکنولوژی را اینگونه توصیف کرده است:

اگر از افرادی هستید که با حوزه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری آشنا نیستید نیاز نیست به دنبال اطلاعات فنی باشید. با خرید دوربین مداربسته داهوا یک گارد امنیتی واقعا خوب را  استخدام کرده اید که با چشمانی تیز بین، تحت تاثیر تاریکی شب قرار نمی گیرند. این گارد قادر به تشخیص هر چهره ای است و همه ی اشخاصی که به او معرفی شده باشند را شناسایی کرده و با یک برچسب آنها را نشان میدهد. همچنین تهدیدات بالقوه مانند نزدیک شدن بیش از اندازه یک شی را شناسایی کرده و با جدیت و شجاعت تمام به آنها پاسخ میدهد. این گارد امنیتی به صورت خستگی ناپذیر ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته به ظایف خود عمل خواهند کرد.  داشتن اینچنین نگهبانی معجزه نیست، تکنولوژی HDCVI 5 همه ی اینها را (و حتی بیشتر) فراهم می کند.

HDCVI 5 Camera

تفاوت HDCVI 5  با سایر تکنولوژی ها

بیاید وارد اعداد و ارقام شویم. اگر سیستم نظارت تصویر شما متشکل از  دوربین های ۴k ، ۱۰۸۰p Starligt یا ۵k و یا ۱۰۸۰p full color و دستگاه ۴k H265 AI XVR  باشد، شما میتوانید مباحث امنیتی را در پنج جنبه زیر کنترل کنید:

  • حفاظت از محیط :

HDCVI 5  میتواند با استفاده از tripwire و اجرای یک خط فرضی ورود به محدوده مشخصی را شناسایی کند. پس از شناسایی این نفوذ را به اوپراتور گزارش میدهد.

علاوه بر این سیستم دارای تجزیه و تحلیل هوشمند است که با فیلتر کردن حشرات، باران، برگ ها و… هشدار های کاذب را حذف می کند. با این سیتسم هوشمند کاربران قادر خواهند بود بر تهدیدات واقعی نظارت کنند.

  • شناسایی چهره:

HDCVI 5  با قابلیت تشخیص چهره ای که دارد قادر است تا چهره هایی که در سیستم نظارت تصویری ضبط شده اند را تشخیص داده و این چهره ها را با پایگاه داده خود مطابقت دهد. با این کار میتوان با تعریف لیست سفید و یا لیست سیاه کاربران مورد نظر را شناسایی کرد و از حضور مهمان ناخوانده مطلع شد.

 

همچنین گوش دهید: اتصال DVR به مودم Wireless

 

این سیستم میتواند با سرعت فوق العاده ۲۰عکس در ثانیه به شناسایی چهره ها بین حداکثر ۱۰۰٫۰۰۰ چهره تعریف شده در پایگاه داده بپردازد.

ادامه مقاله در پست بعد.

 

مگاصنعت نماینده انحصاری داهوا در استان کرمان  مجری پروژه های دوربین مداربسته در کرمان شما همکار محترم را دعوت به دانلود لیست قیمت داهوا می کند. از همکاری با شما خرسندیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
صادق روحانی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ثبت سفارش
close slider    دانلود لیست قیمت HDCVI

     

    دانلود لیست قیمت IP