تکنولوژی Hdcvi 5.0 چیست(پست دوم)

کرمان داهوا > مقالات  > اخبار  > تکنولوژی Hdcvi 5.0 چیست(پست دوم)

تکنولوژی Hdcvi 5.0 چیست(پست دوم)

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

در مقاله قبلی به بررسی تکنولوژی Hdcvi 5.0 پرداختیم. و با بعضی ویژگی های آن از جمله شناسایی چهره و حفاظت از محیط آشنا شدیم. مگاصنعت نماینده انحصاری داهوا در استان کرمان شما را به بررسی بیشتر این تکنولوژی دعوت میکند:

جستجوی متادیتا ها:

در این ویژگی با توجه به صفات استخراج شده از چهره شخص مورد نظر( مانند جنسیت، سن، ماسک، ریش و…) امکان جستجوی هوشمند فراهم می شود. داهوا در این جستجوی هوشمند با مقایسه مدل ارائه شده و چهره های ثبت شده در پایگاه داده، دقت بهره وری و سرعت ر به شکل قابل توجهی افزایش میدهد.

بازدارندگی فعال

در hdcvi 5  داهوا با استفاده از PIR  و Dual detect   که قابلیت های آنها به شدت افزایش یافته و فضای لازم برای ذخیره سازی کاهش چشم گیری داده لذت امنیت را دوچندان نموده. در این قابلیت نه تنها به کاربر آلارم های بجا و صحیح داده میشود، بلکه به نفوذ کننده هم با آژیر هشدار داده میشود. پس در اینجا داهوا یک سگ نگهبان است که علاوه بر نگهبانی، پارس هم می کند.

علاوه بر همه ی اینها بهمراه آلارمی که به کاربر ارسال میشود امکان مشاهده تصویر و شنیدن صدای محیط برای کاربر فراهم شده. پس کاربر میتواند به سرعت شاهد اتفاق های در حال رخ دادن باشد.

تکنولوژی HDCVI 5.0

قابلیت starlight  و تمام رنگی

دیگر برای hcvi 5  تاریکی بهانه ی مناسبی نیست. در این تکنلوژی کیفیت تصویر ۱۰۸۰p تا ۴k را به راحتی برایمان به ارمغان می آورد. داهوا در اینجا از لنز دیافراگم بزرگ تر و سنسور با کارایی بالاتر استفاده کرده است. در این تکنولوژی با نور بسیار کم، تصاویر واضح تر و روشن تری را به نمایش میگذارد

تکنولوژی full color به ما این قابلیت را میدهد تا بتوانیم رنگ خودرو یا لباس اشخاص را به طور کامل تشخیص دهیم.

حتی در تاریکی کامل، به لطف سنسور های smart IR (برای دوربین های معمولی استارلایت ) و یا سنور  Smart White Light (برای دوربین های full-color) امکان مشاهده تصویر وجود دارد.

همچنین بخوانید: تکنولوژی HDCVI 5.0  قسمت اول

لازم به ذکر است که:

در HDCVI 5 امکان انتقال تصویر HD بر روی کابل کواکسیال استفاده شده. همچنین داهوا از فرمت ذخیره سازی h265+ بهره گرفته و امکان انتقال صدا را بر روی این کابل فراهم کرده. تا با ساده ترین روش نصب ممکن، بهترین کیفیت را داشته باشیم.

مگاصنعت نماینده انحصاری داهوا در استان کرمان  مجری پروژه های دوربین مداربسته در کرمان شما همکار محترم را دعوت به دانلود لیست قیمت داهوا   می کند. از همکاری با شما خرسندیم.

 

صادق روحانی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ثبت سفارش
close sliderدانلود لیست قیمت HDCVI

 

دانلود لیست قیمت IP