دوربین مداربسته در زاهدان

کرمان داهوا > مقالات  > اخبار  > دوربین مداربسته در زاهدان
دوربین مداربسته در زاهدان

دوربین مداربسته در زاهدان

[تعداد: 3    میانگین: 4.7/5]

استان سیستان و بلوچستان یکی از استان های استراتژیک کشور محسوب میشود. زاهدان بعنوان مرکز این استان نقش قلب تپنده را برای این استان بازی میکند. از این رو امنیت در این استان نقش کلیدی را ایفا خواهد کرد. پس نقش دوربین مداربسته در زاهدان برای تامین هرچه بیشتر امنیت بیش از پیش محسوس خواهد بود.

همان طور که مستحضر هستید، امنیت یکی از پارامتر های مهم جذب سرمایه خواهد بود. به این معنی که مناطق دارای امنیت بالاتر، سرمایه گذاران اقتصادی بیشتری را به سمت خود جذب خواهند کرد. طبق آمارهای اعلامی ۸۵ درصد جرائم از طریق دوربین های مداربسته کشف و اثبات می شوند. پس برای افزایش امنیت، نیاز به دوربین مداربسته در سیستان و بلوچستان و خصوصا در مرکز این استان قابل چشم پوشی نیست.

 

داهوا: بهترین برند برای استفاده دوربین مداربسته در زاهدان

از آنجایی که آب و هوای استان سیستان و بلوچستان و زاهدان بعنوان مرکز آن استان، گرم و خشک می باشد و در تابستان مردم زاهدان با گرمایی طاقت فرسا دست و پنجه نرم میکنند ، پس برای استفاده از دوربین مداربسته در زاهدان باید کیفیت را مد نظر قرار داد .

دوربین های مداربسته وسایل برقی هستند که به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته به ضبط تصاویر میپردازند . پس باتوجه به ساعت کار این ابزار، نیاز است بهترین کیفیت را با درنظر گرفتن شرایط آب و هوایی زاهدان انتخاب کنیم. دوربین مداربسته داهوا بعنوان برند دوم دوربین مداربسته در رنکینگ جهانی بهترین کیفیت و کارایی را در شرایط اب هوایی مختلف از جمله شرایط آب و هوایی گرم  و خشک داشته است. این دوربین را با گارانتی طلایی فراگستر الکترونیک داشته باشید تا با ۲۴ ماه گارانتی فوق العاده این شرکت خیالتان از بابت کیفیت و خدمات پس از فروش دوربین های مداربسته، مطمعن باشد.

 

فروش دوربین مداربسته در زاهدان

مگاصنعت نماینده انحصاری دوربین مداربسته در استان کرمان و نماینده دوربین های برند آلباترون، تیاندی، ناظر و مکسرون می باشد. این شرکت با کادر مجرب خود توانسته است نقش مهمی را در حوزه سیستم های نظارت تصویری در منطقه جنوب شرق ایفا کند.

با توجه به نزدیکی فرهنگی و بعد مسافت بین استان های کرمان و سیستان و بلوچستان و زاهدان بعنوان مرکز آن استان، مگاصنعت به همه همکاران محترم دوربین مداربسته در زاهدان پیشنهاد میکند با گروه مهندسی مگاصنعت شروع به همکاری نمایند تا علاوه بر دریافت مناسب ترین قیمت، بهترین کیفیت و کارایی را داشته باشند و از مشاوره های تیم تخصصی مگاصنعت بهرهمند شوند.

همچنین با شرکت در دوره های مختلف شبکه و دوربین مداربسته که توسط تیم مگاصنعت ارائه خواهند شد، دانش فنی خود را بالاتر برده تا با افزایش کیفیت کار، مشتریان بیشتری را جذب خود کنید.  به شما قول میدهیم، همکاری با مگاصنعت یک معامله برد برد است.

همکاران معزز فعال در حوزه سیستم های نظارت تصویری در زاهدان میتوانند لیست قیمت داهوا را از وبسایت مگاصنعت دانلود فرمایند.

صادق روحانی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ثبت سفارش
close slider