دوربین مداربسته آلباترون در کرمان

دوربین مداربسته آلباترون در کرمان

دوربین مداربسته مکسرون در کرمان

دوربین مداربسته مکسرون در کرمان

دوربین مداربسته داهوا در کرمان

دوربین مداربسته داهوا در کرمان

دوربین مداربسته تیاندی در کرمان

دوربین مداربسته تیاندی در کرمان

مگاصنعت مجری پروژه های دوربین مداربسته در کرمان ، نماینده انحصاری برند داهوا در این استان و نماینده رسمی برند های آلباترون، تیاندی، مکسرون در این استان می باشد.

چرا دوربین مداربسته

امنیت همواره یکی از چالش های اساسی بشریت بوده است به طوری که بعنوان یکی از نیاز های اساسی انسان تلقی می شود. امروزه تکنلوژی به کمک جوامع آماده تا با تولید تجهیزات نظارت تصویری امنیت و آرامش خاطر بیشتری را فراهم آورد. دوربین های  مداربسته چشمان تیز بینی هستند که بیست و چهار ساعته و هفت روز هفته در حال نظارت و حفاظت از اموال ما هستند.

دوربین های مداربسته بیشتر از همه نقش بازدارندگی را ایفا می کنند. در یک نمونه، با نصب دوربین مداربسته در شهر ایردری تا ۷۵ درصد میزان جرایم کاهش یافت. این تاثیر چشم گیر در کاهش جرایم نیاز به دوربین مداربسته را بیش از پیش جلوه می دهد.

همچنین دوربین مداربسته برای پیگیری جرائم انجام شده بیشترین کارایی را دارد به صورتی که بیش از ۸۰ درصد جرائم سرقت از طریق دوربین مداربسته پیگیری شده اند. پس دوربین مداربسته از ابزار های ضروری و مهم برای  تامین امنیت می باشد.

مگاصنعت نماینده انحصاری برند داهوا در استان کرمان، ارائه دهنده انواع تجهیزات سیستم های حفاظتی و نظارت تصویری در این استان می باشد. این شرکت از سال ۱۳۸۵ شروع به فعالیت کرده و در سالیان اخیر از بهترین شرکت های فعال در زمینه دوربین مداربسته در استان کرمان  و حتی استان های همجوار مانند سیستان و بلوچستان بوده است. کادر فنی مجرب مگاصنعت با ارائه بروزترین خدمات سیستم های حفاظتی سبد کاملی از خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار داده.

مگاصنعت مفتخر است اعلام کند بیش از دو هزار مشتری راضی دارد. این ها همه نشئت گرفته از خدمات و پشتیبانی عالی، و مشتری مداری گروه مهندسی مگاصنعت است.

شرکت دوربین مداربسته در کرمان

مگاصنعت با ارائه بهترین محصولات سیستم های حفاظت تصویری و ارائه خدمات نصب، راه اندازی و پشتیانی شبکه های کامپیوتری سبد کاملی از خدمات را به همشهریانی کرمانی عزیزمان ارائه می دهد. در ادامه لیست خدمات مگاصنعت را می بینیم:

کانفیگ روتر ها و لینک های mikrotik

راه اندازی شبکه های وایرلس

راه اندازی شبکه داخلی کابلی

نصب و اجرای اتاق سرور

آموزش تخصصی دوربین مداربسته

اجرای سیستم پلاک خوان و کنترل تردد

آموزش تخصصی Cisco و میکروتیک

این مطلب را به اشتراک بگذارید
ثبت سفارش
close slider