قابلیت EIS در دوربین مداربسته

کرمان داهوا > آموزش دوربین مداربسته  > قابلیت EIS در دوربین مداربسته

قابلیت EIS در دوربین مداربسته

[تعداد: 3    میانگین: 4.7/5]

قابلیت EIS در دوربین مداربسته

برخی عوامل محیطی در محل‌های عمومی و روباز سبب اختلال در عملکرد دوربین مداربسته و در نتیجه تاری دید می‌شوند. از جمله‌ی این عوامل می‌توان به باد و باران و به طور کل هر عامل مکانیکی تکان دهنده‌ی دوربین مداربسته، اشاره کرد.

بنابراین مجموعه‌ی این عوامل محیطی و غیرمحیطی که گاه اجتناب ناپذیر نیز هستند، سبب کاهش کیفیت تصویر دریافتی دوربین شده و این مساله می‌تواند در برخی موارد مشکلی جدی محسوب شود. اما این مسئله چگونه با قابلیت EIS حل می شود؟ با کرمان داهوا  همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

.

قابلیت EIS در دوربین مداربسته چه فایده‌ای دارد؟

تثبیت کننده‌ی تصاویر دیجیتالی (EIS) قابلیتی است که برای رفع نویز و جبران ارتعاش به وجود آمده در تصویر ساخته شده است. در این سیستم، با استفاده از یک پردازشگر الکترونیکی تاری تصویر و عدم وضوح را برطرف نموده و دیگر شاهد این مسائل نیستیم.

در واقع در صورت وجود چنین ویژگی مهمی در دوربین، دستگاه به صورت خودکار، پیکسل‌هایی که از خارج از زاویه‌ی دید استاندارد خود، دریافت می‌کند را شناسایی کرده و با پردازش آن‌ها، تصویر الکترونیکی حاصل شده را از یک فریم به فریم دیگر تغییر می‌دهد. این کار EIS ، با ایجاد یک تعادل حرکتی در دوربین، سبب افزایش وضوح و کیفیت در تصویر نهایی خواهد شد.

مگاصنعت بعنوان بزرگ ترین شرکت دوربین مداربسته در کرمان به همکاران و مشتریان عزیز پیشنهاد می نماید تا لیست قیمت داهوا را دانلود نمده و از خدمات گروه فنی مهندس مگاصنعت بهرهمند شوند.

صادق روحانی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ثبت سفارش
close slider