قابلیت Rotate Mode و Corridor Mode چیست؟

کرمان داهوا > آموزش دوربین مداربسته  > قابلیت Rotate Mode و Corridor Mode چیست؟

قابلیت Rotate Mode و Corridor Mode چیست؟

[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

قابلیت Rotate Mode و Corridor Mode چیست؟

در محل های خاصی ماننده راهرو ها تصاویر عرضی دوربین های مداربسته عمله فایده ای برای ما ندارند و بخش بزرگی از تصاویر حشو و بی استفاده خواهند بود. اما اگر راه حلی برای افزایش ارتفاع و کاهش پهنای تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته داشتیم، کارایی دوربین مداربسته افزایش میافت. اما این موضوع چگونه با rotate Mode حل می شود؟ با  کرمان داهوا همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

.

قابلیت Rotate Mode

این قابلیت زاویه‌ی دید معمولی یک دوربین مداربسته را از ۱۶:۹ به ۹:۱۶  تغییر می‌دهد. بدین معنا که با چرخش ۹۰ درجه‌ای دوربین، بر پهنای تصویر دریافت شده می‌افزاید. بنابراین منطقه‌ی وسیع‌تری را می‌توان دید و مشکلی که پیش تر به آن اشاره کردیم، برطرف می‌شود.

البته لازم به ذکر است که این ویژگی فقط در دوربین‌های مداربسته‌ی تحت شبکه (nvr) پشتیبانی می‌شود.

این ویژگی سبب می‌شود تا بتوانید در دوربین مداربسته، به میزان تقریبی ۸۰ درصد، قسمت‌های مفیدتری را در یک سالن یا راهرو ببینید. در واقع این سیستم با افزودن بر ارتفاع تصویر و کاهش دید عرضی، بخش‌های مهم‌تر را در تصویر نهایی گلچین کرده و بر طول قابل نظارت در راهرو می‌افزاید.

در صورتی که میخواهید قابلیت Rotate Mode را بر روی دوربین های مداربسته خود اجرا کنید، با مگاصنعت در تماس باشید. این شرکت مجری پروژه های دوربین مداربسته در کرمان و ارائه دهنده محصول بی نظیر داهواست. همکاران محترم میتوانند جدید ترین لیست قیمت محصولات داهوا را دانلود فرمایند.

صادق روحانی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ثبت سفارش
close slider