نوآوری محیط حمل و نقل و راهکارهای حمل و نقلی داهوآ

کرمان داهوا > مقالات  > نوآوری محیط حمل و نقل و راهکارهای حمل و نقلی داهوآ

نوآوری محیط حمل و نقل و راهکارهای حمل و نقلی داهوآ

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دوربین مداربسته داهوا برای حمل و نقل با ارائه تصاویر باریک و واقعی ضبط شده راهکارهایی را ارائه می نماید. آخرین فن آوری هایی مانند ANPR و تشخیص چهره برای بهبود ترافیک و بهره وری عملیاتی کار می کنند. دوربین های پانورامیک و حرارتی همچنین امکان نظارت موثرتری را دارند.

تجربه غنی Dahua برای مشتریان ارزش واقعی خود را برای مشتریان به صورت زیر ارائه میکند:

• آخرین فن آوری ۴K، پانورامیک و حرارتی برای ایجاد یک محیط امن تر.
• ANPR، تشخیص چهره، تجزیه و تحلیل هوشمند برای بهبود کارایی عملیات کلی.
• پلت فرم باز برای ادغام ۳ کانال

 

 

دوربین مداربسته داهوا در اتوبوس عمومی

 

داهوا در حمل و نقل

 

 

اتوبوس های عمومی، که بخش مهمی از سیستم های حمل و نقل عمومی هستند، نیروی زندگی شهرها هستند و نقش مهمی در حفظ شهرت های پرجمعیت ایفا می کنند. با این حال، عوامل افزایش خطر ابتلا به ایمنی و ناکارآمدی عملیاتی، توانایی اپراتورهای سرویس اتوبوس را برای بهینه سازی ناوگان خود مدیریت می کنند و ایمنی مسافرانشان را تضمین می کنند. Dahua Technology یک راهکار عمومی اتوبوس برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد این صنعت ارائه می دهد.

دانلود فایل PDF

 

دوربین مداربسته داهوا در فرودگاه

 

 

داهوا در فرودگاه

با توجه به نگرانی روزافزون تروریسم در سراسر جهان، چگونگی اطمینان از امنیت فرودگاه، مقامات محلی و مقامات فرودگاهی را مورد توجه قرار داده است. در عین حال، با توسعه اقتصادی، مقیاس فرودگاه به میزان قابل توجهی گسترش یافته است. سیستم امنیتی سنتی مشکلات مربوط به همه چالش های مدرن را دشوار می داند. بر اساس سیستم امنیتی سنتی، راهکار امنیتی فرودگاه Dahua به طور کامل از نوآوری های جدید خود بهره می برد و دانش را در مدیریت داده های بزرگ ادغام می کند. این باعث می شود فرودگاه از هوشمندانه تر و امن تر از مدیریت خودرو، مسافر و چمدان ساخته شود. Dahua به طور کامل از تجربه و تخصص خود در صنعت امنیتی بهره می برد، با استفاده از فن آوری های پیشرفته مانند ۴K، پانورامیک، تشخیص چهره / پلاک، تشخیص حرارتی، HDCVI، سیستم مدیریت هوشمند شبکه، و غیره، برای ارائه تجربه بهتر و ایمن تر .

همچنین بخوانید:  پیکربندی رادیو میکروتیک برای انتقال تصویر دوربین مداربسته داهوا

دانلود فایل PDF

نوآوری ها برای اطمینان از کارایی بالا در مدیریت ورود / خروج

 

کنترل ورود و خروج داهوا

 

 

با شهرنشینی جهانی و رشد سریع جمعیت وسیله نقلیه، چگونگی مدیریت امنیت با کنترل شدید ورود / خروج و در عین حال بهبود بهره وری در حال اجرا، یکی از موضوعاتی است که مربوط به هر مدیر ورودی / خروج بالقوه است. راه حل ورودی / خروجی Dahua با ANPR تعبیه شده، ادغام بدون درز از فن آوری های مختلف مانند ویدئو، VTO و پلت فرم مدیریت به شما می دهد که مهم ترین برای مدیریت ورود / خروج مهم است.

دانلود فایل PDF

دانلود ویدئو آموزشی 

مگا صنعت کرمان
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ثبت سفارش
close slider