۸۸ مدل دیگر از دوربین مداربسته داهوا سازگار با QNAP NAS

کرمان داهوا > مقالات  > ۸۸ مدل دیگر از دوربین مداربسته داهوا سازگار با QNAP NAS

۸۸ مدل دیگر از دوربین مداربسته داهوا سازگار با QNAP NAS

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

88 مدل دیگر از دوربین مداربسته داهوا سازگار با QNAP NAS وجود دارد. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

سری دوربین های Dahua Eco-savvy 3.0 می تواند جریان های ویدیویی ۴K را در ۱۵ فریم در ثانیه ارائه دهد و برنامه های امنیتی را با طیف وسیعی از ویژگی های تشخیص هوشمند از جمله تشخیص چهره، تشخیص خطای و تشخیص نفوذ ارائه دهد. سری Dahua Wi-Fi 265 پشتیبانی از فشرده سازی H.265، تشخیص انسان و ردیابی هوشمند است. دوربين Dahua H.265 PTZ مي تواند محدوده مانيتورينگ را با جزئيات روشن ارائه دهد، در حاليکه آخرين فشرده سازي H.265 فضاي پهناي باند را به نصف کاهش مي دهد تا اطمينان از ضبط تصاوير با بازده امنيت زياد و کاهش هزينه داشته باشد.

QNAP بهبود سازگاری نرم افزار و نرم افزار شخص ثالث را حفظ می کند. QVR Pro راه حل نظارت، نرم افزار مدیریت QVR مرکز و نرم افزار QVR Guard شکست خورده برای ادغام ویژگی های نظارت جامع ویدئو به NAS، فراهم می کند نظارت زنده، گسترش قابلیت ذخیره سازی و توابع مدیریت فضای ذخیره سازی برای کاربران خانگی و تجاری است.

Dahua-Qnap
باز، ادغام و نوآوری، اصل هدایت تکنولوژی Dahua است. در سال گذشته، این شرکت با بیشتر و بیشتر مشهورترین سیستم عامل های شخص ثالث مانند QNAP NAS در این زمینه کار کرده است تا میزان کاربرد دوربین های آن را گسترش دهد. این باعث می شود کاربران امنیتی از محصولات و خدمات ارائه شده توسط Dahua Technology در برنامه های بیشتری بهره مند شوند.

درباره Dahua Technology

ژجیانگ Dahua شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین پیشرو راه حل ارائه دهنده در صنعت نظارت جهانی ویدئو است. در سال ۲۰۱۷، Dahua توسط & amp؛ بین المللی رتبه ۴ در “امنیت بالا ۵۰”. Dahua متعهد به ارائه بهترین راه حل ها و محصولات با جدیدترین فن آوری ها است تا کاربران نهایی خود را قادر به انجام موفقیت آمیز کسب و کار کنند.

همچنین بخوانید: مزایای دوربین مداربسته گردان

 

این شرکت دارای بیش از ۶۰۰۰ مهندس تحقیق و توسعه و کارکنان فنی کار بر روی فناوری های پیشرفته در لنز دوربین، سنسورهای تصویر، رمزگذاری و انتقال ویدئو، پردازنده های جاسازی شده، پردازش گرافیکی، تجزیه و تحلیل ویدئو، قابلیت اطمینان نرم افزار، امنیت شبکه و سایر فن آوری ها است.

درباره QNAP Systems، Inc.

QNAP Systems، Inc.، دفتر مرکزی واقع در تایپه، تایوان، مجموعه ای جامع از پیشرفته شبکه های متصل ذخیره سازی (NAS) و راه حل های نظارت تصویری را بر اساس اصول قابلیت استفاده، امنیت بالا و مقیاس پذیری انعطاف پذیر ارائه می دهد. QNAP ارائه محصولات با کیفیت بالا برای محصولات خانگی و تجاری، ارائه راه حل برای ذخیره سازی، تهیه نسخه پشتیبان / عکس فوری، مجازی سازی، کار گروهی، چندرسانه ای و غیره. QNAP NAS را بیش از “ذخیره سازی ساده” به حساب می آورد و بسیاری از نوآوری های مبتنی بر NAS را ایجاد کرده است تا کاربران را تشویق به میزبانی و توسعه اینترنت چیزها، هوش مصنوعی و راه حل های یادگیری ماشین در QNAP NAS خود کنند.

مگا صنعت کرمان
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ثبت سفارش
close slider