داهوا از محصولات جدید خود در سال جاری میلادی پرده برداری می کند.

کرمان داهوا > مقالات  > داهوا از محصولات جدید خود در سال جاری میلادی پرده برداری می کند.
داهوا از محصولات جدید خود در سال جاری میلادی پرده برداری می کند.

داهوا از محصولات جدید خود در سال جاری میلادی پرده برداری می کند.

[تعداد: 1   میانگین: 1/5]

داهوا از محصولات جدید خود در سال جاری میلادی پرده برداری می کند.

هانگژو،چین/۱۹ ژانویه ۲۰۲۰-به کاربردن تکنولوژی های جدید در دوربین های مداربسته

شرکت داهوا،پیشرو جهانی در ارایه خدمات ویدئو محور هوشمند دوربین های مداربسته،از محصولات جدید و پرچمدار خود در اینترسک دبی رونمایی می کندکه قدمی بزرگ در تسریع روند رو به  رشد هوش مصنوعی اشیاء (AIOT) خواهد بود.

این رونمایی شامل تکنولوژی های  (HDCVI 6.0،AI (WizSense/WizMindخواهد بود که (AI (WizSense/WizMind عملکرد عالی تحت شرایط نوری بسیار کم را به ارمغان خواهد آورد.

HDCVI 6.0

HDCVI 6.0

HDCVI 6.0

داهوا به عنوان پیشرو و رهبر دیرینه قلمرو HDCVI که که با محصولات خود آرامش و راحتی مشتری در کنار بهترین کیفیت و کمترین قیمت را اراِئه می دهد با معرفی HDCVI 6.0 باعث جهش صنعت در کیفیت تصویر و قابلیت های پیشرفته هوش مصنوعی سیستم های نظارت ویدیویی خواهد شد.

۴K Real-time

کیفیت ضبط 4k

کیفیت ضبط ۴k

در حالی که محصولات قبلی تنها اجازه ضبط کیفت ۴k با ۱۵fps می دادند،شرکت داهوا این مقدار را دو برابر می کند و ۳۰fps  را به یک واقعیت در ضبط آنی تصاویر تبدیل می کند.قابلیت ۴k real-time  تجربه دیداری برتری را برای بیننده فراهم می کند که جزییات ضبط  شده در وضوح بالاتر با پوشش وسیع تری نمایش داده می شوند.

علاوه بر موارد گفته شده با کمک سیستم کدگذاری  هوشمند،کاربران نگرانی ای از بابت افزایش هزینه ذخیره سازی ناشی از بهبود وضوح و کیفیت تصاویر نخواهند داشت.

AI Coding-

کد گذاری و فشرده سازی هوشمند

کد گذاری و فشرده سازی هوشمند

 

سیستم کدگذاری هوشمند داهوا فشرده سازی ویدیو را به سطح جدیدی از content-awareness می رساند.در این فرآیند فشرده سازی، بیشترین تاکید بر انسان و وسایل نقلیه است که موجب بهبود شگرف کیفیت استریم و پخش ویدیو در مقایسه با فرمت قبلی فشرده سازی یعنی h.256 می شود.همزمان؛ فشرده سازی هوشمند بیت ریت ویدیو ها را زمانی که هیج هدف واقعی ای  در دید دوربین نیست را کاهش می دهد که اجازه کنترل بهینه حجم ویدیو ها  به منظور کاهش هزینه هارد درایو مصرفی را می دهد.

Two-way Talk

اسپیکر دوربین مداربسته

اسپیکر دوربین مداربسته

HDCVI 6.0 از ارتباط دو طرفه پشتیبانی می کند که امکان ارتباط بی درنگ بین دوربین مداربسته و recorder را با کیفت پخشی مطلوب فراهم می کند.این ابداع شگرفت در کیفت پخش صوتی نه تنها نیاز کاربر به کیفیت بیشتر و بهتر صوتی را پاسخگوست بلکه رابط صوتی دو جهته ای را فراهم می سازد که می تواند برای هشدار به مزاحمان به کار رود.

هوش مصنوعی بهبود یافته

HDCVI 6.0 عجین شده با هوش مصنوعی،باعث ایجاد نوآوری ها و ایده های جدیدی در صنعت خواهد شد که موجبات ارایه راهکارهای اقتصادی تر به کاربران را فراهم خواهد کرد.

Full-color

دوربین تمام رنگی

دوربین تمام رنگی

تقاضا برای دوربین های مداربسته با عملکرد دید در شرایط نوری کم رو به افزایش است.مطابق با گزارش ۲۰۱۹ IHS نیاز بازار به دوربین های مداربسته  با قابلیت عملکرد پیشرفته در شرایط نوری کم در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳ با رشد ۲۰٫۶% همراه خواهد بود.

در پاسخ به این نیاز فزاینده،شرکت داهوا دوربین تمام رنگی خود را توسعه داده است که قادر به ضبط واضح اطلاعات نوری حتی در شرایط نوری کم است.در مکان های با درصد بالای وقوع جرم پارک ها در هنگام شب و کوچه های تاریک.این دوربین قادر است که به گونه ای موثر خصوصیات رنگی صحنه حادثه را ضبط کند که این امر شامل انسان،وسایل نقلیه و دیگر اشیاء می شودو موجب تسهیل کار پلیس هنگام جمع آوری مدارک خواهد شد.

شرکت داهوا دو سری دوربین تمام رنگی LED بدون IR(نور فرابنفش) توسعه داده که در هردو سری با کارگیری دیافراگم های بزرگتر موجب جذب بیشتر نور شده و باعث ارایه تصاویر واضح و رنگی در شرایط محیطی تاریک می شود.این دوربین ها قادر به ظبط ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته هستند که به صورت دقیق می توانند افراد و اشیاء گوناگون را در شرایط نوری کم تشخیص دهند و شناسایی کنند.

LED در دوربین های مجهز شده به LED به عنوان منبع نور اضافی در شرایط تاریک به کار می رود.این LED ها علاوه بر مورد گفته شده نقش مهمی را در منصرف کردن مزاحمان از اعمال خرابکارانه خود ایفا می کند که این امر می تواند به کاهش جرم و جنایت کمک شایانی کند.

دوربین های سری Non IR که منبع نوری مکملی ندارند،مانند دوربین های اینفرراد نوری در شب منتشر نمی کنند.این به این معنی است که این گونه دوربین ها با فعالیت های جاری تداخلی ایجاد نمی کنند و باعث آلودگی نوری محیط نمی شوند.همچنین،باعث عدم انعکاس نوری در روز های بارانی همینطور جذب حشرات می شوند که این ویژگی آن ها را به گزینه ای مطئن و جذاب برای استفاده در مکان های تیره و تاریک نظیر پارکینگ ها،کازینو ها و دیگر مکان های مشابه می سازد.

علاوه بر موارد گفته شده،دوربین های تمام رنگی با عملکرد هوش مصنوعی احتمال و دقت کشف اهداف و شناسایی ویژگی های آن ها را افزایش می دهند.

 (AI (WizSense/WizMind

 

به منظور افزایش شتاب بکارگیری هوش مصنوعی،داهوا مفتخر است که ازعرضه سری محصولات WizSense خبر دهد،مجموعه ای از محصولات هوش مصنوعی بر پایه یادگیری عمیق که بر انسان و وسایل نقلیه تمرکز می کنند که این مهم باعث هوشمندی و سادگی بیشتر محصولات صنعت دوربین های مدار بسته خواهد شد.

از خصوصیات برتر این سری محصولات می توان به :پیش بینی دقیق قبل از وقوع رخداد وحادثه،بازداری آنی مزاحمان،جست و جوی سریع هدف بعد از رویداد های مشکوک،حفظ حریم خصوصی و محافظت در برابر حملات خرابکارانه اشاره کرد.

فرایند پیش بینی دقیق می تواند از طریق SMD Plus انجام شود که شکل انسان و وسایل نقلیه را برا اساس حرکت با به کارگیری الگوریتم های یادگیری عمیق آنالیز و شناسایی می کند. SMD Plusبه گونه ای موثر هشدارهای اشتباه ناشی از قطرات باران،برگ درختان،حیوانات،حشرات را تشخیص می دهد تا کاربران بر روی تهدیدات واقعی متمرکز شوند.سری محصولات WizSense همینطور از شناسایی محدوده پشتیبانی میکنند،که از لحاظ عملکرد در زمینه توانایی دقیق پیشبینی مانند SMD Plus عمل می کند و این امکان را به کاربران می داهد تا قواعد و قوانین انعطاف پذیری را برای سناریو های گوناگون در نظر بگیرد.جدا از تشخیص اینکه هدف شخص یا وسیله نقلیه است، WizSenseهمین طور با ویژگی های شناسایی و تشخیص چهره مجهز شده است که به شناسایی و کشف بیشتر و بهتر اهداف کمک خواهد کرد.با مقایسه عکس های گرفته شده از چهره افراد با تصاویر ضبط شده موجود در بانک اطلاعاتی سفارشی شده،ارزش های کسب و کاری از طریق شناسایی افراد مهم( (VIP،افراد موجود در لیست های سیاه سازمانی و …) افزایش خواهد یافت.

علاوه براین،بر اساس شناسایی هوشمند ویدئویی؛سری محصولات WizSenseوقتی که  مزاحمی شناسایی و کشف می شود،امکان بازداری فوری را فراهم می کنند.این ویژگی ها دوربین را قادر می ساد تا فلاش نوری زده و با تولید صدای آلارم به مزاحمان هشدار داده و از احتمال وقوع جرم جلوگیری کنند.در همین زمان پیام اخطاری با توجه به وجود انسان یا وسایل نقلیه در محیط به کاربران فرستاده می شود و به آن ها هشدار میدهد تا وضعیت را بررسی و چک کنند.

بعد از وقوع هر رویداد، سری محصولات WizSense این امکان را برای کاربران فراهم می کنند تا با استفاده از ویژگی های SMD Plus and Perimeter Protection به سرعت و دقت به جست و جوی محیط بزنند.ویژگی هایی نظیر کاوش تصویری صورت  افراد و قابلیت شناسایی چهره به  باعث هر چه بهینه تر شدن کشف اهداف شده است.قابل ذکر است که ذخیره سازی اطلاعات با فشرده سازی هوشمند همراه شده  که باعث حفظظ کیفیت تصاویر اهداف ضمن صرفه جویی در مصرف حجم ذخیره سازی شده است.

سری محصولات WizSense علاوه بر ارائه ویژگی های فراوان ذکر شده، سطح بالایی از امنیت سایبری را با استفاده از الگوریتم های TÜV Rheinland  به ارمغان می آورد.علاوه بر این ، WizMind که از سری محصولات سطح بالا بر پایه هوش مصنوعی هستند در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ به بازار روانه خواهند شد.در حالی که این سری از تمام عملکرد های WizSense پشتیبانی می کند، WizMindقادر به انجام سایر فعالیت های هوشمند از جمله شمارش افراد،تشخیص پلاک ماشین ها و … خواهد بود.

سناریو های کاربرد

با به کارگیری سه ویژگی برجسته فوق الذکر راهکارهای مراقبتی فراوانی حاصل می شود که می توان آن ها را به شرایط گوناگونی تعمیم داد.

به عنوان  مثال،این محصولات بسیار مناسب مکان های تاریکی مانند خیابان های تاریک و یا پارکینگ ها  هستند که امکام رخ داد دزدی و سایر اعمال تبهکارانه وجود دارد.

این سری محصولات همینطور در مکان هایی مانند مدارس،ورودی مناطق مسکونی،تقاطع ها و … که برای پرسنل حفاظتی و امنیتی به خاطر سپاری دقیق ویژگی های افراد و وسایل نقلیه ممکن نیست کاربرد شایان توجهی می توانند داشته باشند.

دراین شرایط،شرکت داهوا با راهکارهای هوشمندی که طریق محصولات خود ارائه می کند  مانند:مانیتوررینگ در تمامی ساعات هفته و ضبط رنگی تمامی جزئیات فارغ از شرایط نوری و روشنایی و … در حقیقت به محافظی هوشمند تبدیل می شود که با تشخیص ویژگی ها و خصوصیات هر فرد و وسیله نقلیه در دید به شما امکان ایجاد لیست سیاه و سفید شخصی خودتان را می دهد تا با هر فرد با توجه به آن لیست برخورد شود.

درسال ۲۰۲۰ شرکت داهوا،با مجموعه ای کامل و ارزشمند از آخرین تکنولوژی های روز صنعت به مشتریان بیشتری در سرتاسر جهان ارائه خدمت خواهد نمود،با ماموریت “ایجاد جامعه ای امن تر و زندگی هوشمند تر”،داهوا به تمرکز بر”خلاقیت و کیفیت خدمت رسانی” به مشتریان و شرکایش در سرتاسر جهان ادامه خواهد داد.

مگا صنعت کرمان
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ثبت سفارش
close slider