تفاوت دوربین های مداربسته AHD و IPدر چیست؟ – مشاوره در انتخاب دوربین مداربسته – انتخاب بهترین مدل دوربین مدار بسته

کرمان داهوا > مقالات  > تفاوت دوربین های مداربسته AHD و IPدر چیست؟ – مشاوره در انتخاب دوربین مداربسته – انتخاب بهترین مدل دوربین مدار بسته
تفاوت بین دوربین های مداربسته IP و AHD

تفاوت دوربین های مداربسته AHD و IPدر چیست؟ – مشاوره در انتخاب دوربین مداربسته – انتخاب بهترین مدل دوربین مدار بسته

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

چطور بین دوربین های مداربسته IPو AHD یکی را انتخاب کنیم؟معمولا بیشتر مشتریان  به خاطر انعطاف پذیری و قابل گسترش بودن دوربین های IP را انتخاب می کنند.

 

ایراد و مشکل سیستم نظارت تصویری AHDاین است که اجزا و قسمت های مختلف سیستم، قابلیت گسترش و انعطاف لازم در این خصوص را ندارند.

 

وقتی صحبت از انطاف پذیری و گسترش آتی سیستم نظارت تصویری به میان می آید بهتر است که به جای دوربین های AHD   دوربین های IP انتخاب شوند؛ چون با توجه به نیاز شما امکان گسترش سیستم موجود و اضافه کردن تجهیزات بیشتر را به شما می دهند.

 

با گذشت زمان که شما نیاز دارید تا دوربین های مدار بسته  بیشتری را به سیستم خود اضافه کنید ،به آسانی میتوانید دوربین ها را به شبکه موجود وصل کنید و نگرانی ای از بابت تعغییرات و به روزسانی های آتی نداشته باشید.

دوربین IP چیست؟

 

به دوربین IP گاهی دوربین تحت شبکه هم گفته می شود.

یک دوربین پروتکل اینترنتی که گاهی از آن با نام دوربین IP هم یاد می شود،یک دوربین دیجتال ویدیویی شبیه یک وب کم  است که اطلاعات را از طریق بستر اینترنت ارسال و دریافت می کند.

 

یک دوربین وب کم معمولی و مرسوم یک  واحد تنها و جداگانه است که IP مخصوص به خود را دارد  و تجهیزات جانبی ای نیاز ندارد و از طریق یک ارتباط شبکه ای به تبادل عکس و فیلم مبادرت می ورزد.

دوربین IP چیست؟

دوربین IP چیست؟

 

 

 

دوربین های IP دقیقا به همان روشی که هر وسیله استاندارد متصل به شبکه مانند لپ تاپ ،تبلت یا پرینتر به شبکه وصل می شوند به شبکه متصل می گردد.

 

دوربین AHD چیست؟

دوربین AHD یک دوربین آنالوگ کیفیت بالا و نظارتی مداربسته استاندارد  است که از کابل های کواکسیال برای مخابره ویدیو های با کیفیت HD به دستگاه های DVR استفاده می کند.

دوربین AHD چیست؟

دوربین AHD چیست؟

دوربین های AHD از وضوح های ۷۲۰P،۱۰۸۰P و ۱۴۴۰P استفاده می کنند.

مگا صنعت کرمان
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

ثبت سفارش
close slider